Darmowy Katalog SEO

Google

Kategoria: Medycyna | Psycholog Dodaj stronę


» Psycholog Gdynia, psychoterapia Gestalt Gdynia

Jestem psychoterapeutą i trenerem w trakcie certyfikacji w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, gdzie także podlegam superwizji. Mam doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem zdobyte jako psycholog i psychoterapeuta. Oferuję konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną w języku polskim i angielskim dla osób dorosłych i młodzieży (od 15 roku życia) w zakresie: depresji, myśli samobójczych i zachowań autoagresywnych, nerwic i zespołów lękowych, uzależnień i nadużywania substancji psychoaktywnych, zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia), poczucia niezadowolenia z życia, wybuchów niekontrolowanych emocji i poczucia przytłoczenia silnymi uczuciami, stresu, przemęczenia, trudności w adaptacji do zmieniającego się otoczenia, radzenia sobie z chorobą lub żałobą. Zapraszam!

szczegóły


» Warszawska grupa psychologiczna

Warszawska grupa psychologiczna to zespół psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów, którzy profesjonalnie pomagają w trudnych sytuacjach. Oferują interwencje kryzysowe, psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży i dzieci, terapię małżeńską i rodzinną.

szczegóły


» Gabinet Psychoterapii Poznań

Psychoterapia indywidualna, pomoc w sytuacjach kryzysowych w Poznaniu. W ośrodku pomoc znajdą osoby doświadczające lęku, depresji, cierpienia, samotności, trudności w związkach, a także pragnące rozwijać swoją osobowość. Zespół tworzą psycholodzy, psychoterapeuci pracujący w konwencji psychodynamicz

szczegóły


      

Strona: 1 |

Darmowy Katalog SEO © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 41 msnbot: 0 bing: 73 yahoo: 53 netsprint: 2 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011